Гостьова книга

слова вдячності

Батьки | 17.02.2021

Хочемо висловити подяку педагогам! Дякуючи їм, кожен день для дітей проходить цікавим, пізнавальним та активним!!!

участь у конкурсах

Оксана | 10.02.2021

Дуже подобається приймати участь у конкурсах до, яких долучають, нас батьків - вихователі. Нещодавно відбувся конкурс на кращі ігрові осередки. Наш тато власноруч зробив бізіборд для дітей. Дітям дуже сподобалося. На мою думку колетив дошкільного закладу створює всі умови,щоб нашим дітям було комфортно та цікаво у садку. Дякую.

слова вдячності

Маряна | 08.02.2021

Моя дитина Злидена Вероніка почала відвідувати дошкільний заклад №23 з грудня 2020р. Я дуже задоволена роботою дитсадка, Вихователі проводять свої заняття згідно з програмою. Навчання в ігровій формі відбувається настільки не нав’язливо, що діти й самі не помічають, як вчаться чогось нового. Щоденно проводяться також різні рухливі заняття: музичні, хореографічні, фізкультурні, гімнастика, рухливі ігри. Свою роботу висвітлюють у групі Вихователі проводять свої заняття згідно з програмою. Навчання в ігровій формі відбувається настільки не нав’язливо, що діти й самі не помічають, як вчаться чогось нового. Щоденно проводяться також різні рухливі заняття: музичні, хореографічні, фізкультурні, гімнастика, рухливі ігри. Вихователі проводять свої заняття згідно з програмою. Навчання в ігровій формі відбувається настільки не нав’язливо, що діти й самі не помічають, як вчаться чогось нового. Щоденно проводяться також різні рухливі заняття: музичні, хореографічні, фізкультурні, гімнастика, рухливі ігри. Робота з дітьми постійно висвітлюється у групі Viber. Дуже вдячна всім працівникам дитсадка №23.

адаптаційний період

Марія | 11.04.2019

Дитина нещодавно почала відвідувати дитячий садок. Гарне ставлення вихователів, помічника вихователя домомогли дитині швидко адаптуватися, дитина з радістю відвідує садок. Якшо в дома не можна було накормити, то зараз сама сервірує стіл та з апетитом їсть.

Гурток Англійської мови

Вікторія | 09.04.2019

В дитячому закладі діє гурток англійської мови. Дитина в захваті, говорить, що цікаво та захопливо, томущо заняття проходять в ігровій формі, тому й цікаві.

харчування

Іра | 09.04.2019

Меню в дитячому закладі різноманітне, дитина задоволена, говорить що смачно, особливо молочні страви. Дякую всім працівникам закладу.

додати новий внесок