Найкращі розвивально - ігрові осередки для дітей дошкільного віку

08.02.2021 11:48

5 лютого у нашому дошкільному закладі відбувся конкурс серед вихователів   «Найкращі розвивально - ігрові осередки для дітей дошкільного віку ».  Вихователі всіх вікових груп підійшли творчо та відповідально до участі в конкурсі. У вісх групах було оформлено та поновлено такі осередки: ігровий: сюжетно-рольові, будівельно-конструкторські, настільні, друковані, дидактичні ігри з логічним навантаженням, театралізовані ігри; бібліотечний; центр відпочинку (психологічного розвантаження) - для емоційного розванта- ження дітей, зняття втоми і постійного напруження, задоволення потреби дітей в усамітненні; природознавчий; музичний; народознавчий; рухової активності,усамітнення; самооганізації. За результатами конкурсу отримали:

І місце – вихователі старшої групи Клеша Н.М., Берліян Є.В.

ІІ місце - вихователі різновікової групи №3 Шевчук С.В., Вербіцька Д.О.

ІІІ місце – вихователі різновікової групи №1 Попенко О.С., Мальованець Т.А.