Участь у конкурсі "Чарівні фарби, талановиті пальчики"

29.03.2021 13:58

25 березня 2021р. відбувся основний етап конкурсу міської виставки - конкурсу дитячих робіт серед вихованців закладів дошкільної освіт. Організатором виставки – конкурсу є відділ освіти Уманської міської ради.

Діти старшої групи у своїх художніх  роботах,  відображали тему«Крок до зірок», фантастичні події, космічні явища, дитячі фантазії про міжпланетні польоти, неземні цивілізації, незвідані планети; відображені пам’ятні дати космонавтики, видатні астрономічні відкриття, зіркова астрономія, галактики, астрономічні спостереження.

Під час створення художніх робіт юні художники використовували нетрадиційні техніки малювання (штампування, набризкування, малювання зубною щіткою, жмаканим папером, кульками). Назви своїх робіт діти придумували самостійно відповіднодо задуму, наприклад «Міжпланетний політ», «подорож до космічного друга», «Чудасія космосу», «Моя мрія».